Biografia Molly Bloom

Chociaż Molly Bloom nie jest zawodową pokerzystką, ale jest dobrze znana w społeczności pokerowej. Zyskała sławę dzięki otwarciu i utrzymaniu największego nielegalnego klubu pokerowego, który odwiedzali gwiazdy filmowe i wpływowi przestępcy. Na podstawie życia osobistego i działalności przedsiębiorczej Molly Bloom w 2017 roku pojawił się film Big Game. Molly została zapamiętana jako zdesperowana i zaradna dziewczyna, której udało się zgromadzić wokół siebie najsłynniejszych i najbardziej wpływowych ludzi Ameryki.

Biografia Molly Bloom

Molly Bloom urodziła się w biednej rodzinie. Jej ojciec był bardzo surowy wobec swojej córki. Molly spędziła całe dzieciństwo na nartach, ale po kontuzji nie mogła kontynuować kariery.

Poszła na uniwersytet, gdzie jej przyszłe skłonności były już widoczne: dziewczyna wielokrotnie była na komisariacie policji. Jednak wielu zauważyło, że w młodości dziewczyna była pełna przygód i bardzo inteligentna — co było jej również przydatne przy organizowaniu nielegalnego biznesu pokerowego.

Po ukończeniu studiów przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie dostała pracę jako sekretarka. Jej szef był organizatorem nielegalnych gier pokerowych. Z czasem Molly Bloom zaczęła mu pomagać w organizacji gier i robiła to bardzo dobrze.

Czas mijał, a szef cały czas był zbyt surowy wobec Molly. Pewnego dnia dziewczyna zdecydowała, że ​​może samodzielnie organizować takie gry. W tym momencie stała się coraz bardziej popularna wśród pokerzystów.

Później przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie kontynuowała własną działalność: tam zorganizowała kolejny nielegalny klub hazardowy, w którym stawki przekraczały setki tysięcy dolarów.

Po pewnym czasie Molly Bloom została oskarżona o zorganizowanie nielegalnego biznesu hazardowego. Cały jej dochód został skonfiskowany. Dziewczyna napisała książkę o swojej karierze i było to prawie jedyne źródło jej dochodów.

Po oskarżeniu Molly nie była już zaangażowana w nielegalną działalność.

Odwiedzający klub pokerowy Molly Bloom

Większość odwiedzających podziemne miejsce Molly to aktorzy z Hollywood. Gra toczyła się o wysoką stawkę, co wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie. Jednak nie każdy aktor lub reżyser mógł łatwo pożegnać się z pieniędzmi, a znaczne straty mogą zakończyć się nieprzewidywalnie. Tak więc po utracie miliona dolarów, H.Curtis dostał zawału serca. Ale takie gwiazdy, jak di Caprio i Matt Damon, mogli wieczorem zrzucić sześciocyfrowe sumy i jednocześnie nie stracić panowania nad sobą.

Klub pokerowy Molly Bloom odwiedzili również miliarderzy, dla których utrata miliona lub dwóch nie wpłynęła szczególnie na ogólną sytuację finansową. Andrew Beale, właściciel wielu firm i miliarder, regularnie odwiedzał Bloom. Alec Gores, odnoszący sukcesy biznesmen i właściciel majątku o wartości ponad 2 miliardów dolarów, również uwielbiał odwiedzać klub pokerowy Molly Bloom.

Nielegalny poker za prawdziwe pieniądze przyciągał nie tylko gwiazdy filmowe — były też „gwiazdy” kryminalnego biznesu przy stołach Molly.

Tak więc przy stołach w Nowym Jorku grali członkowie grupy Nahmad-Trincher. Wszyscy wirowali w „nieczystych” kręgach, zarabiając nielegalnie. Wpłynęło to oczywiście na ogólną atmosferę przy stole pokerowym: gracze zachowywali się frywolnie, mogli sobie pozwolić na używanie narkotyków, a nawet wychodzili do oddzielnego pokoju, aby spędzić czas z prostytutkami.

Wszystko to zepsuło grę i wielu profesjonalistów, którzy przychodzili grać, zaczęli opuszczać klub.

Zamknięcie klubu Molly

Znając o wszystkim wyżej opisanym FBI wykonało masowe aresztowanie podczas gry w pokera, co doprowadziło do aresztowania ponad 30 stałych bywalców klubów, w tym samej Molly Bloom. Jednak ze względu na brak dowodów większość przestępców albo została po prostu zwolniona, albo uciekła. Ten nalot oznaczał upadek pokerowej kariery Bloom.

Ciekawe fakty o Molly Bloom:

  • Molly Bloom odmawia się wjazdu do Kanady, jednak dziewczynie pozwolono na 48-godzinny pobyt w Toronto, gdzie miał premierę film na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym.
  • Pewnego razu Molly otrzymała ofertę od słynnego aktora Tobby Maguire’a, aby szczekać jak foka, która chce rybę za żeton o 1000 $. Po tym, jak Molly odmówiła, Toby był bardzo zaskoczony i zapytał, czy dziewczyna jest teraz tak bogata.
  • 150 000 $ — to była najwyższa kwota, jaką Molly zarobiła za jeden wieczór.
  • Molly nie wpuszczała do swojego klubu profesjonalnych pokerzystów, ponieważ nikt nie chciał grać z takimi grindersami. Wyjątkiem stał tylko Phil Ivey, on stracił w obecności dziewczyny dużą ilość pieniędzy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *